Motto školy:

"Poznávejme a tvořme společně!"

Škola je úplná základní škola městského typu poskytující vzdělání a výchovu podle platných učebních osnov a legislativy MŠMT žákům 1. – 9. tříd. Kapacita školy je 800 žáků /téměř naplněna/.

Součástí je také školní družina a školní jídelna.

Technické vybavení školy:

odborné učebny chemie, fyziky, přírodopisu, výtvarné výchovy, hudební výchovy, laboratoř, 2 tělocvičny, keramická dílna s keramickou pecí, cvičná kuchyně, učebny s interaktivní tabulí na I. a II. stupni, samostatné jazykové učebny, moderní učebna informatiky s novými počítači, připojení na WIFI, sportovní areál, dvě prostorné šatny pro první a druhý stupeň s uzamykatelnými skříňkami.

Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace -
idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz

SLEDUJTE NÁS

PŘIHLÁŠENÍ

TOPlist________________________________________________________________________________

Vzdělávání nově!

reg. číslo: CZ.06.2.67/0.0/0.0/16_063/0003825

Hlavním cílem projektu jsou stavební úpravy a pořízení vybavení pro jazykovou/ICT učebnu a učebnu přírodních věd. Součástí projektu je také zajištění bezbariérovosti školy pořízením pásového schodolezu a vybudováním bezbariérového WC, zajištění vnitřní konektivity školy a připojení k internetu a v neposlední řadě pak obnova a zeleně v okolí budovy školy a vytvoření „zelené učebny“ v přírodě.

Díky realizaci projektu dojde k naplnění klíčových kompetencí (komunikace v cizích jazycích, přírodní vědy a práce s digitálními technologiemi), které mají vazbu na budoucí uplatnění žáků na trhu práce.

Dotace:                7 108 808,74,- Kč

Vlastní zdroje:      789 867,64,- Kč

Celkem:               7 898 676,38,-Kč

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

______________________________________________________________________________________________

Snazší komunikace mezi rodiči a školou

V rámci zlepšení komunikace mezi rodiči a školou jsme zavedli telefony do všech kabinetů. Nyní už se můžete telefonicky přímo obrátit na jednotlivé vyučující.

KONTAKTY