Základní motto školy:
Poznávejme a tvořme společně!

Škola je úplná základní škola městského typu poskytující vzdělání a výchovu podle platných učebních osnov a legislativy MŠMT žákům 1. – 9. tříd. Kapacita školy je 800 žáků /téměř naplněna/.

Součástí je také školní družina a školní jídelna.

Technické vybavení školy:

odborné učebny chemie, fyziky, přírodopisu, výtvarné výchovy, hudební výchovy, laboratoř, 2 tělocvičny, keramická dílna s keramickou pecí, cvičná kuchyně, učebny s interaktivní tabulí na I. a II. stupni, samostatné jazykové učebny, moderní učebna informatiky s novými počítači, připojení na WIFI, sportovní areál, vlastní bazén, dvě prostorné šatny pro první a druhý stupeň s uzamykatelnými skříňkami.

Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace -
idatabaze.czZákladní školy - idatabaze.cz
TOPlist ________________________________________________________________________________

Větrníkový den

Naše škola se opět připojila k Větrníkovému dni na podporu dětí s cystickou fibrózou.

Ke dni 21.11. se uskutečnily různorodé větrníkové aktivity od plaveckých závodů, přes tvorbu větrníků, až po pečení větrníků na I. a II. stupni.

POMOC JAKO SOUČÁST ŽIVOTA ...
DMS SLANEDETI
87 777 (30 KČ)

Podívejte se do naší větrníkové fotogalerie.

Všem zúčastněným žákům patří velká pochvala.

Děkujeme všem pedagogům a žákům, kteří se do této akce zapojili.

Mgr. L. Duženková, Mgr. R. Slavíková

Hlasujte pro naše fotografie v Klubu Nemocných Cystickou Fibrózou na facebooku:

Děkujeme!