Základní informace pro rodiče

Školní jídelna se nachází v západním křídle areálu školy (vchod vrátnicí, na konci hlavní chodby do prvního poschodí). Kapacita jídelny je 800 obědů. Denně se připravují dvě menu, k dispozici jsou tři druhy nápojů. Pokrmy se připravují v souladu se správnou hygienickou a výrobní praxí s důrazem na snižování spotřeby některých surovin (např. karbanátky, rybí prsty a hranolky se pečou v konvektomatu bez použití tuku).

Přihlášení do školní jídelny - na základě vyplněné přihlášky pro školní rok.

Prodej, přihlašování a odhlašování obědů

od 6.30 do 15. 00 hod. (na aktuální den - do 8.00 hod.)

Výdej obědů stolující strávníci

od 11.45 do 13.45 hod.

stolujíci strávníci cizí

od 11.30 do 11.45 hod.

do jídlonosičů

od 11.15 do 11.30 hod.

od 13. 45 do 14.00 hod.

Upozornění pro rodiče

Pokud žák jeden den bezdůvodně neodebere oběd, má automaticky na další dny v měsíci obědy odhlášeny až do doby, než si je opět přihlásí. V době nemoci žáka lze první den odebrat oběd do jídlonosiče, na další dny je však nutné obědy odhlásit /vyhláška č.107/2005 Sb. o školním stravování/. Rodiče ale mohou po dobu nemoci dítěti zakoupit obědy za plnou cenu - včetně režie. Podrobné informace o školním stravování naleznete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

Horáková Alena, ved. ŠJ