Vítězství v okresním kole přespolního běhu žáků druhého stupně

V pátek 5. října se v zámeckém parku Krásný Dvůr konalo okresní kolo přespolního běhu družstev.

Do okresního kola postoupila vítězná družstva v každé kategorii z oblasti Lounska, Žatecka a Podbořanska. Konkurence byla tedy veliká. Naši běžci přijeli do okresního kola bojovat opět o co nejlepší výsledek.

Všech 23 závodníků, kteří se postavili na start, odvedlo výborné výkony, které se i v tomto kole projevily na celkovém skvělém umístění družstev.

Mladší žákyně

Veronika Vávrová, Kateřina Helebrantová, Nicol Bassy, Natálie Dundrová, Daniela Hezinová, Sára Lošťáková

obsadily výborné 1. místo

Adam Kalivoda, Filip Holý, Ondřej Valoušek, David Krupka, Lukáš Laurich

obsadili hezké 5. místo

Starší žákyně

Natálie Zemanová, Tereza Sajdlová, Alexia Maidlová, Aneta Menzelová, Magdaléna Venclová, Michaela Tomášová

obsadily výborné 1. místo

postup do krajského kola

Starší žáci

Jan Hřích, Josef Uldrich, Josef Fric, Aleš Havelka, Lukáš Síč, Jan Šprynar

obsadili výborné 1. místo

postup do krajského kola

Krajské kolo se bude konat v úterý 9. října v Ústí nad Labem pouze pro starší kategorii. Kategorie mladších chlapců a děvčat bohužel není postupová na kraj. Všem závodníkům blahopřejeme k výborným výsledkům, přejeme hodně úspěchů v krajském kole a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy!

Mgr. L. Duženková