Druhou třídu jsme všichni úspěšně zvládli, vysvědčení si rozdali a vesele oslavili.
Hurá domů, hlavní prázdniny jsou celé před námi!
Krásné léto, hodně sluníčka a pohody přeji všem žáčkům a jejich rodičům. Děkuji za výbornou spolupráci.
HV