Ráda s vámi sdílím, že jsme úspěšně zakončili školní rok. Společně jsme si připomněli vše, co se děti během roku naučily a zažily. Chtěla bych poděkovat za vaši spolupráci, podporu a důvěru po celý školní rok. Přeji vám i dětem krásné, slunečné a odpočinkové prázdniny plné nezapomenutelných zážitků. Těším se na shledanou v novém školním roce! Michaela Holá




