Velké rozloučení se základní školou proběhlo v lounském amfiteátru - vystoupení se moc povedla. Děti si zaslouží velikou pochvalu. Poslední školní den jsme si rozdali vysvědčení a zapili (samozřejmě nealkoholickým sektem) na zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v další životní etapě.
Všem přeji krásné prázdniny a 1. září vykročte pravou nohou.
Vaše (už bývalá) třídní učitelka Alena Mudrová














