Ve středu 24. června jsme si udělali pohodový jeden z posledních společných dnů. První dvě hodiny jsme strávili ve třídě, dostali jsme dárečky na památku a vzpomínali na společné zážitky. Potom jsme byli v parku na zkoušce naší oficiální rozlučky, která se koná ve čtvrtek, a v pátek si už jen rozdáme poslední vysvědčení.







