Žáci 4. B se vydali na výlet do Hříškova. Během dne jsme si prohlédli místní pilu, viděli jsme česačku chmele a pozorovali hospodářská zvířata. Cestou jsme si natrhali a s chutí ochutnali zralé třešně. V horkém počasí přišlo vhod osvěžení na koupališti, kde si děti užily koupání a vodní radovánky. Výlet se vydařil, všichni jsme si ho užili a odnesli si spoustu krásných zážitků!








