Dnes se třídy 6.A a 6.B vydaly na výlet k jezeru Most. Po příjezdu nás čekalo příjemné osvěžení ve vodě, které přišlo v teplém počasí opravdu vhod. 🌞💦
Užíváme si krásný den plný pohody, zábavy a společných zážitků. 😊