Vánoční besídka

Tak jsme se dočkali… Na besídku jsme se všichni moc těšili!!! Vyráběli jsme vánoční přání i svícny, zpívali jsme koledy a ochutnávali vánoční cukroví od maminek… Nechyběly ani dárečky a veselá nálada… Už se moc těšíme na Štědrý den!!!

Zimní tvoření

Zimní tvoření nás moc baví a také nám jde od ruky. Posuďte sami…

Divadelní představení

Pohádka nás opět vylákala do Vrchlického divadla. O pejskovi a kočičce nám zahrálo Dibadlo KK. Užili jsme  si veselé písničky a zhlédli zajímavé příbějy této  krásné pohádky.

Zimní krajina

Inkoust, zmizík, bílý papír, lepidlo a nůžky – to byly pomůcky pro vytvoření zasněžené krajiny, kterou můžeme vidět zatím jen na horách….

Dramatizace textu

V pátek si děti ve skupinkách rozdělily role v příběhu  Hloupý medvěd a zkusily si (jako opravdoví herci) „čtenou zkoušku“.

Vzpomínka na vánoční nadílku

S přáním úspěšného nového roku tu máme i malý kvíz. Poznáte, co děti dostaly pod stromeček a vymodelovaly?

Tady máte nápovědu:…

Krásný nový rok

Do nového roku přeji hodně úspěchů, štěstí a hlavně zdraví.

Vaše p. učitelka

Vánoční besídka

Takto nějak probíhal náš společný poslední den v roce 2024….Ježíšku, moc za vše děkujeme 🙂