Vánoční besídka

Tak jsme se dočkali… Na besídku jsme se všichni moc těšili!!! Vyráběli jsme vánoční přání i svícny, zpívali jsme koledy a ochutnávali vánoční cukroví od maminek… Nechyběly ani dárečky a veselá nálada… Už se moc těšíme na Štědrý den!!!
Zimní tvoření

Zimní tvoření nás moc baví a také nám jde od ruky. Posuďte sami…
Divadelní představení

Pohádka nás opět vylákala do Vrchlického divadla. O pejskovi a kočičce nám zahrálo Dibadlo KK. Užili jsme si veselé písničky a zhlédli zajímavé příbějy této krásné pohádky.
Zimní krajina
Inkoust, zmizík, bílý papír, lepidlo a nůžky – to byly pomůcky pro vytvoření zasněžené krajiny, kterou můžeme vidět zatím jen na horách….
Dramatizace textu
V pátek si děti ve skupinkách rozdělily role v příběhu Hloupý medvěd a zkusily si (jako opravdoví herci) „čtenou zkoušku“.
Vzpomínka na vánoční nadílku
S přáním úspěšného nového roku tu máme i malý kvíz. Poznáte, co děti dostaly pod stromeček a vymodelovaly?
Tady máte nápovědu:…
Krásný nový rok
Do nového roku přeji hodně úspěchů, štěstí a hlavně zdraví.
Vaše p. učitelka
Vaří a smaží celá 7.B _ skoro
Ňamková specialita naší třídy – palačinky a lívance.
Přání

Vánoční besídka
Takto nějak probíhal náš společný poslední den v roce 2024….Ježíšku, moc za vše děkujeme 🙂