Pátek 26. června byl naším posledním společným dnem na základní škole.
Všem moc děkuji za krásné květiny a dárečky, rodičům děkuji za spolupráci během uplynulých čtyř let a mým deváťákům přeji nejen v září v nové škole, ale v celém životě hodně štěstí 🍀
JV









