A je to tady - školní rok se nachýlil ke konci!
Poslední den jsme si slavnostně převzali vysvědčení jako výsledek našeho celoročního snažení, připili si dětským šampaňským a společně vykročili vstříc letním dobrodružstvím.
Krásné prázdniny, milí budoucí druháci.
Odpočiňte si od školy, naberte nové síly a v září se na vás budu těšit zpátky ve školních lavicích 🌞🍒🍓🍦🏕🏖









