Na závěr školního roku jsme si užili společný piknik v parku, kde jsme strávili příjemné chvíle s kamarády, hráli hry nebo si jen tak povídali😁.
Zároveň jsme vyhlásili výsledky celoroční vesmírné soutěže, ve které jsme pracovali v týmech a plnili různé úkoly. Gratulujeme vítěznému týmu a děkujeme všem za skvělou spolupráci a nasazení během celé mise. 🚀✨









