V předposlední den školního roku, si třídy 6. A a 6. B uspořádaly společnou snídani v parku. Většina žáků přinesla něco dobrého na ochutnání, a tak se na dekách sešla pestrá nabídka sladkých i slaných dobrot.
Během příjemného dopoledne jsme si společně popovídali, ochutnávali přinesené pochoutky a užívali si pohodovou atmosféru na čerstvém vzduchu. Společná snídaně se vydařila a stala se hezkým zpestřením posledních dnů školního roku.











