Ve čtvrtek 25. června se v lounském letním kině konalo oficiální loučení s deváťáky. Také naše třída si připravila taneční vystoupení, bohužel se většina kluků odmítla zapojit. Všichni jsme dostali pamětní šerpu, předali jsme paním učitelkám květiny jako poděkování a symbolicky jsme "předali" naši třídní učitelku její budoucí třídě.









