V úterý osmé třídy navštívily Jiráskův mlýn v Lounech a přenesly se tak na chvilku do historie. Díky skvělému průvodci – skutečnému mlynáři – se žáci dozvěděli jakým způsobem se zpracovávalo obilí. Mohli nahlédnout téměř do všech koutů mlýna a vše si osahat, dokonce i posílat plné pytle "s moukou" tak jako dříve.
Poděkování patří skvělému panu průvodci.












