Všichni už se těšíme na letní prázdniny, a tak si poslední týden školního roku snažíme co nejvíce zpříjemnit.
V pondělí jsme se pobavili nad veselým třídnickým kvízem, který prověřil, jak dobře jsme se navzájem během první třídy poznali. A úterý si užíváme v kině na povedené pohádce, která nás krásně naladila na prázdninovou atmosféru.






