Vysvědčení
V pátek 27. června jsme si rozdali vysvědčení. Ve třídě máme 11 vyznamenání, z toho dvoje samé jedničky. Všichni dostali za svou snahu sladkou odměnu, Pavla a Honza za samé jedničky také knížku. Moc děkuji za krásné květiny a dárečky a dětem i rodičům přeji slunečné a pohodové prázdniny. J. Valdová
Sedmičky v zajetí vědy a techniky
Sedmé třídy v úterý navštívily věhlasnou Techmánii v Plzni a užily si interaktivní zábavu plnou poznávání, objevování a experimentování. Prázdniny jsou sice za dveřmi, ale hravou formou se děti vzdělávaly i na konci školního roku a vše si naplno užily.
Výlet na Červeňák
Pěšky za zážitkem i výhledem.
V pohybu

Kdo by řekl, že nás matematika rozběhá . Naši starší spolužáci nás překvapili i zabavili. Děkujeme jim a hlavně paní učitelce A.Mudrové a H.Přibylové.
Motokáry

Cílem posledního výletu v tomto školním roce byly motokáry v Praze. Na začátku se někteří těšili, jiní měli trochu obavu a respekt. Všichni si jízdy nakonec užili a domů se vraceli nadšeni z nového adrenalinového zážitku.
🎬 Výlet do kina a na hřiště

Ve středu jsme s dětmi navštívili kino, kde jsme si užili krásný film Lilo a Stitch. Děti byly nadšené a atmosféra kina je úplně pohltila. Po filmu jsme se přesunuli na hřiště, kde si děti po promítání mohly zasportovat, pohrát si a sdílet své dojmy. Slunečné počasí nám přálo a výlet jsme si všichni moc […]
Napínavá jízda plná adrenalinu: 8.B a 8.C na motokárách v Praze Zličíně

Ve středu se žáci tříd 8.B a 8.C vydali na výlet, který rozhodně nebyl jen obyčejným školním dnem. Cílem byla motokárová hala v Praze Zličíně, kde si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být závodním jezdcem. Po úvodní instruktáži a nasazení ochranných přileb se všichni s nadšením rozjeli na trať. A že bylo […]
Školní výlet
Náš cíl byl Červený vrch. Společně jsme hravě zvládli pěší výlet, vystoupali jsme i na rozhlednu, pokochali jsme se nádherným výhledem na Louny i panoramatickým pohledem na České středohoří!!! Odměnili jsme se zmrzlinou a zaskotačili jsme si na přilehlém hřišti… Počasí nám přálo a my jsme si výlet moc užili!
Bowling
Poslední týden školního roku trávíme výměnou učebnic a úklidem třídy. Ve středu 25. června jsme si den zpestřili bowlingem. Skvěle jsme se pobavili a zahráli si tuto oblíbenou hru.
Výlet do Lužerad

Pěší výlet do krásných Lužerad se povedl 😍☀️- ideální počasí, občerstvení, míčové hry i jedna hra pravěká 🙂 Další náš společný prima den 🙂