Nová žákyně
Jsme rádi, že máme novou kamarádku a děkujeme jí za malé dárečky. Se vším jí pomůžeme, vše jí ukážeme. Klárko, přejeme Ti, aby se Ti u nás líbilo!
Už jsme třeťáci!
Měli jsme radost, že se zase všichni znovu vidíme. Jsme zvědavi, co nás ve třetí třídě čeká. Těšíme se na plavání, výlety a školu v přírodě. Děti, přeji vám, aby se vám ve škole dařilo! Vaše paní učitelka
2. září
V pondělí 2. září jsme společně zahájili nový školní rok v naší přípravné třídě. Pro mnohé děti to byl vůbec první den ve škole, a tak jsme den věnovali hlavně seznamování – nejen se spolužáky, ale i s paní učitelkou, třídou a školním prostředím.
Setkání v novém školním roce

Tak jsme se v novém školním roce přivítali, sdělili si pro začátek potřebné informace a dále se těšíme na další průběh školních událostí.
1. září
Dnes jsme se radostně sešli jako druháčci a zahájili nový školní rok. Přejme si, ať je nám spolu zase dobře!
🌞 Hurá do 3. B! 🎒
Prázdniny utekly jako voda a 1. září jsme se znovu sešli ve třídě – tentokrát už jako třeťáci! ✨ Čekalo nás nejen setkání s novou paní vychovatelkou, ale i překvapení v podobě celoroční hry na motivy večerníčku Mach a Šebestová. 📞🐶 Děti se vrátily zase o pár centimetrů vyšší, s opálenými tvářemi a hlavně s […]
Už jsme osmáci
Dnes jste zahájili osmý školní rok. Máte novou spolužačku, tak je vás 20. Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, studijních i osobních úspěchů, pohodu ve třídě a kamarádské vztahy. Vaše JJ
1. září

A opět tu je 1. září a my jsme se sešli v naší třídě, tentokráte již jako osmáci. Strašně to utíká. Moje milá třído, přeji Vám šťastný a úspěšný školní rok plný společných zážitků, radosti a úspěchů. J. Pflegerová
1. září

Prázdniny jsou za námi. S radostí jsme se dnes všichni setkali a vzájemně si popřáli krásný a pohodový školní rok 2025/2026. Bude náš poslední společný, a proto si ho patřičně užijeme. Čeká nás mnoho nových akcí, například plavecký výcvik, výlety a v neposlední řadě i škola v přírodě. Přeji všem dětem i rodičům hodně štěstí […]
Nový školní rok
Úspěšně jsme zahájili nový školní rok… Všichni usměvaví s novými prázdninovými zážitky… Přejme si tedy, ať nám veselá nálada vydrží po celý školní rok. Hodně úspěchů celé 2.B při výpravách za poznáním!!!