Přání k MDD

☺☺☺☺☺☺☺Všem dětem z 1.B ze srdíčka přeji vše nejlepší k MDD.☺☺☺☺☺☺☺ Třídní učitelka R.Laurichová
Olympijský běh

Místo klasického tělocviku jsme si v místním parku zaběhli „olympijský běh“ 🙂 Po našem sportovním výkonu jsme byli oceněni medailemi. Vše si pro nás připravili deváťáci spolu s učiteli tělocviku. Děkujeme! Sportu zdar!!!
Soutěž Fiktivní podnikání
Ve čtvrtek se v divadle uskutečnila soutěž týmů, která rozvíjí podnikatelské dovednosti, kreativní myšlení a schopnost týmové spolupráce. Naši školu reprezentovaly dva týmy. Tým děvčat 8.C ve složení Adélka Karasová, Adélka Prokopová, Daniela Křivanová, Daniela Petrlíková a Terezka Bittnerová představil projekt s názvem Technologická pomoc seniorům – Techsen, který se zaměřuje na pomoc straším lidem […]
Olympijský běh

Počasí se dnes na chvilku umoudřilo, a tak jsme si dopoledne mohli báječně zasportovat. Pod vedením našich deváťáků jsme absolvovali běh naším městským parkem. Pro medaile si doběhli úplně všichni. Gratulujeme.
Skvělý úspěch v krajském kole Biologické olympiády! 🧬🌿
Máme velkou radost – Barbora Vonásková dosáhla skvělého úspěchu v krajském kole Biologické olympiády, kde se umístila na 8. místě. Bára se musela vypořádat nejen s náročným teoretickým testem, ale také s praktickou úlohou a poznávačkou. Její výsledek je důkazem nejen jejího zájmu o přírodní vědy, ale také její píle, pečlivé přípravy a odhodlání. Tohoto umístění […]
Šikovné švadlenky
V rámci pracovních činností jsme se učili základní techniky šití. Každý z nás si navrhl a ušil vlastního plyšáka z látky a výplně. Rozvíjeli jsme trpělivost, jemnou motoriku i kreativitu. 🙂
Pěvecký sbor v domově seniorů

Dne 28. 5. se náš pěvecký sbor rozhodl potěšit obyvatele domu seniorů. Vybrali jsme písně jak pomalejší, tak i trochu svižnější….závěrečnou skladbu Vysoký jalovec zpívali všichni společně s námi a to znělo 🙂 🙂 Věříme, že jsme všechny potěšili.
V pohybu
Hezké počasí nás vylákalo ven a pořádně si to užíváme.
Den bez tašek
Také jsme se zúčastnili Dne bez tašek. Fantazii se meze nekladou.
Den bez tašek
Ve středu jsme na jeden den zapomněli na školní aktovku a do školy přišli s učením v netradičních zavazadlech. Ráno jsme se radostně vítali a byla to velká legrace. Škoda jen, že se do akce nezapojili všichni žáci.