V pátek jsme si užili krásný poznávací výlet do Prahy. Naše cesta vedla přes Belveder a areál Pražského hradu, odkud jsme obdivovali nádherné výhledy na město. Navštívili jsme také Valdštejnskou zahradu, prošli se po Karlově mostě a zamířili na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli slavný orloj.
Další zastávkou bylo Václavské náměstí, kde jsme si po dlouhé procházce dopřáli zasloužené osvěžení u vodotrysků a nechyběla ani návštěva McDonald's. Naši pražskou pouť jsme zakončili na Národní třídě u Kafkovy hlavy. Odtud jsme se metrem přesunuli k autobusu a vydali se na cestu domů plní nových zážitků.
Počasí nám přálo a celý den jsme si všichni moc užili.










Zasláno z Outlooku pro Android