Halloween a Dušičky 

Poslední dny v říjnu jsme si připomněli zvyky a tradice svátků a vyučování si zpestřili zábavou.

Duše

V říjnu jsme si zašli do lounské galerie na výstavu „Duše“. S paní Patrovskou jsme si prohlíželi díla a zamýšleli se nad jejich duší. Na konci si děti samy vyzkoušely vytvořit skupinové dílo.

Městečko Kybernetov

Lounská knihovna připravila program, kde se děti dozvěděly mnoho užitečných informací o bezpečném používání internetu. Formou hry řešily situace, se kterými se mohou setkat na síti.

Reprezentace školy

Séba, Ondra, Róza, Adam a Dan se zúčastnili přeboru lounských škol v jízdě na kole. V této nové disciplíně se jim velmi dařilo. Přivezli si poháry, a dokonce Adam se umístil na 3. místě mezi staršími. V oblastním kole přespolního běhu nás reprezentovalo družstvo děvčat a chlapců. Obě družstva postoupila do okresního kola.  Všem gratuluji!

Beseda s tlumočnicemi

V rámci Mezinárodního dne neslyšících jsme byli na besedě. Seznámili jsme se s problémy, se kterými se potýkají naši neslyšící spoluobčané. Bylo to pro nás zajímavé i poučné.

Svět kolem nás

Ve středu 24. září jsme byli v lounském divadle na představení Pověsti pro štěstí. Moderní formou přes počítačovou hru jsme se nechali vtáhnout do starých pověstí českých.  Na zpáteční cestě jsme si připomněli památky v Lounech.

Školní rok začal

Už se učíme podle rozvrhu. Je to náš společný poslední rok. Tak hodně úspěchů!

Páťáci, vítejte v novém školním roce!

V pondělí 1. září se sejdeme po prázdninách pouze na jednu hodinu. Obědy ve školní jídelně budou vydávány od 10 do 12 hodin. V úterý je zkrácené vyučování do 11,40 hodin. Zbytek týdne budeme končit podle rozvrhu (středa a pátek 5 hod., čtvrtek 6 hodin.) Tak s dobrou náladou do posledního roku prvního stupně! Blanka […]

Konec školního roku 

A byl tu očekávaný konec června. Vyhodnotili jsme celoroční soutěže, rozdali vysvědčení.  Přeji všem krásné prázdniny.