Na konci školního roku jsme navštívili Jezero Most, kde jsme si užili krásný den plný zábavy a pohybu. Největším zážitkem bylo koupání v čisté vodě a hry na pláži. Počasí nám přálo, a tak jsme si společně užili příjemné chvíle u vody. Výlet se všem moc líbil a odvážíme si z něj spoustu hezkých vzpomínek.




