Dnes nás čekalo slavnostní předávání vysvědčení...😃
Většina dětí si zaslouží obrovskou pochvalu za celoroční práci! ❤️Nechyběl ani dárek a sladká odměna!
A teď zbývá jediné...
Hurá na prázdniny!!!🍀🍀🍀
P.S. Děkuji moc za krásné kytičky a milé dárky!!! ❣️❣️❣️
R.L.


