Milí rodiče a děti,
z celého srdce Vám děkuji za nádherné dárky a krásná přání, kterými jste mě na konci školního roku potěšili.
Především Vám ale děkuji za tři úžasné společné roky, které jsme prožili od první až do třetí třídy. Bylo mi ctí sledovat, jak děti rostou, učí se novým věcem, překonávají překážky a stávají se z nich šikovní, zvídaví a báječní školáci.
Děkuji rodičům za důvěru, podporu a spolupráci, bez které by naše společná cesta nebyla tak příjemná.
Přeji Vám všem krásné, slunečné prázdniny plné odpočinku, radosti a nezapomenutelných zážitků. Dětem přeji, ať si uchovají chuť objevovat nové věci, a Vám, milí rodiče, mnoho krásných chvil s nimi.
Na naše společné tři roky budu moc ráda vzpomínat.
S vděčností a přáním všeho dobrého
Vaše paní učitelka ❤️




