Dnes jsme si rozdali naše závěrečné vysvědčení. Společně jsme zavzpomínali na všechny zážitky, úspěchy i společně strávené chvíle během celého roku. Velkou pochvalu si zaslouží Adélka, Eliška, Agátka a Laura. Také jsme se rozloučili se Sašou, který se stěhuje, a popřáli mu hodně úspěchů na jeho další cestě. Stihli jsme si zvolit i několik králů a královen naší třídy, posuďte sami:-)
Přeji všem svým žákům a rodičům pohodové léto plné odpočinku, sluníčka a nezapomenutelných zážitků. Budu se těšit v září!









