PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Vážení rodiče, milí žáci, jelikož vláda rozhodla, že vysvědčení může být předáváno téměř běžným způsobem, rozhodli jsme se, že vydáme vysvědčení hromadně běžným způsobem všem žákům v pátek 26. 6. 2020 v 8. 00 hodin. Moc se na vás těšíme!!!

Všechny děti, které si půjdou pro vysvědčení a ještě se po pauze neúčastnily výuky, musejí přinést vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti!

Kdo si nebude moci z jakýchkoliv důvodů vysvědčení v danou dobu vyzvednout, bude to později možné do 3. 7. v kanceláři tajemnice školy a později tamtéž, ale po telefonické dohodě (415 627 520).

Na pondělí a úterý (29. a 30. 6.) není vyhlášené ředitelské volno, skupiny žáků 1. stupně, kteří se účastní výuky, budou ještě podle zájmu rodičů pokračovat.

30.06.2020