Naše škola se stále vylepšuje

Před Vánocemi nadělila naše škola žákům 1. i 2. stupně hned několik dárků. Po dlouhé a napínavé přípravě byly pro žáky 2. stupně ve čtvrtek 12. 12. 2019 za přítomnosti pana starosty, místostarosty a dalších milých hostů slavnostně otevřeny dvě zbrusu nové a supermoderní učebny přírodních věd a jazyků, na které získala paní ředitelka peníze z projektu IROP.

Jako první vyzkoušela novou učebnu přírodních věd třída 8. A a dle jejich slov je učebna DOKONALÁ.

A mysleli jsme samozřejmě i na žáky 1. stupně, kterým jsme barevně rozsvítili společné prostory chodeb a schodišť krásnými polepy, které jim nejen zpříjemní školní prostředí, ale pomohou i s upevňováním učiva.
A zkrátka nepřijdou ani děti ve školní družině, pro které byl na školním hřišti instalován nový herní prvek - domeček se skluzavkou, horolezeckou stěnou, tyčí na šplhání, tabulí a mnoha dalšími způsoby vyžití. Na jaře se děti z družiny mohou po hřišti či parku prohánět na 30 nových koloběžkách, které jim Ježíšek do školy také nadělil.
Doufáme, že naše dárky děti nejen potěší, ale přispějí také k příjemné atmosféře ve škole, družině i při samotném vyučování.

 

Více fotografií naleznete na Instagramu a FB stránkách školy.

https://www.facebook.com/zslounyholeho

https://www.instagram.com/zslounyholeho.cz/

 

10.01.2020