Vítězství našich žáků v 1.kole Velkého vědomostního zápolení

1.listopadu se konalo v Městské knihovně přátelské klání mezi žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií v oblasti literatury, kultury a významných osobností se zaměřením na lounský region.

Do finále, které proběhne 25.11. v rámci celostátní akce Den pro dětskou knihu, postoupili Julie Valdová a Viktorie Šilhartová z 5.tř., Ondřej Pospíšil a Jan Hřích z 9.tř., Adéla Fejfarová a Tereza Mračková z 8.tř.

Úspěšná byla i dvojice Martin Roubal a Jiří Pivoňka, ale nepostupují.

Finále je veřejné, proto srdečně zveme rodiče a kamarády, aby se přišli podívat a podpořili soutěžící.

1.stupeň od 14:30 a 2.stupeň od 15:30 v ateliéru MKL,slavnostní vyhlášení v 17hod. v galerii MKL.

Všem dětem blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Mgr. E .Konopásková, Mgr. M. Holá