Sjednocení domácí přípravy

Vážení rodiče, milí žáci,

všichni jsme se ocitli v situaci, se kterou jsme se ještě nikdy dříve nesetkali, a je potřeba na ni reagovat. Nevěděli jsme, jak dlouho potrvá nepřítomnost ve škole. Teď je ale jasné, že to bude minimálně několik týdnů, a proto jsme zapracovali na zadávání domácí přípravy a sjednotili pravidla, abyste všichni věděli, jak na úkoly.
1. - 3. ročník postupuje podle pravidel, která si paní učitelky s dětmi a rodiči domluvily.
4. - 9. ročník bude mít úkoly vždy jen v Iškole v sekci Domácí úkoly. Nikde jinde zadání úkolů nehledejte. Podle naší dohody můžete očekávat každý týden 2 zadání z hlavních předmětů - český jazyk a matematika a po jednom zadání týdně z ostatních předmětů.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy na jednotlivé vyučující, napište jim mail, všechny kontakty jsou na našich webových stránkách v sekci Škola - Učitelský sbor, spojení na vedení školy najdete v sekci Kontakty.
Doufáme, že celou situaci společně hlavně ve zdraví zvládneme a brzy se budeme moci setkat opět ve škole.

25.04.2020