PŘEHAZOVANÁ – okresní kolo

Dne 6. března proběhlo okresní kolo v přehazované mladších žákyň.

Do okresního kola postoupila vítězná družstva z oblasti Lounska, Žatecka a Podbořanska. V tělocvičně naší školy se sešlo znovu pět týmů. Systémem nejspravedlivějším, tj. každý s každým, jsme sehráli krásných 10 utkání. Přestože účast družstev nebyla hojná, ukázalo se, že konkurence je kvalitní, a tak se jednalo v mnoha chvílích o velmi vyrovnanou hru. Děvčata do jednotlivých zápasů vkládala veškeré své fyzické schopnosti, obrovské nasazení a nebála se vybírat tvrdé míče soupeřek. Atmosféra během zápasů byla opravdu vypjatá, ale souhra, spolupráce, vzájemné povzbuzování a podpora při ztrátě míče byla úžasná. Dívky předvedly skvělý výkon a zaslouží si velký obdiv a pochvalu.

Mladší žákyně

Aneta Menzelová, Kateřina Stádníková, Leontýna Benešová, Natálie Zemanová, Marie Čepeláková, Nicol Bassy, Julie Holubcová, Kateřina Helebrantová, Tereza Panovská

obsadily výborné 2. místo

Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy!

Mgr. L. Duženková

08.03.2018