Organizace výuky od 4. 1. 2021

Vážení rodiče, milí žáci, bohužel se všichni žáci 4. 1. 2021 opět do lavic nevrátí. Žáci 3. až 9. ročníku budou znovu kvůli zhoršující se epidemiologické situaci pracovat v online režimu, je pro ně tedy znovu zavedena distanční výuka. Pouze v 1. a 2. ročníku bude probíhat běžná prezenční výuka ve škole.

Žáci na distanční výuce se budou vyučovat podle již známých rozvrhů, které platily při předchozí celkové distanční výuce, jejich rozpis je přiložen k této zprávě.

Opět platí to, že pokud nemáte možnost připojení k internetu nebo zařízení, na kterém by bylo možno online vyučování absolvovat, je možno obrátit se na třídního učitele, který zprostředkuje zapůjčení zařízení nebo předávání domácích úkolů v tištěné podobě.

Pro prvňáčky a druháčky bude školní družina fungovat ve stejném režimu jako před Vánocemi v pavilonu 1. stupně.

Obědy pro žáky na distanční výuce budou automaticky odhlášeny, pro 1. a 2. třídy se bude vařit pouze jedno jídlo (nebude možný výběr ze dvou menu).

Pro děti, které budou přítomny výuce ve škole, samozřejmě nadále platí povinnost nosit roušku po celou dobu přítomnosti ve škole, s výjimkou konzumace jídla.

Tyto pokyny platí zatím pro týden od 4. 1. do 10. 1. 2021, o dalším postupu vás budeme informovat neprodleně, jakmile budeme mít nové informace z MŠMT.

S přáním hlavně pevného zdraví v novém roce

Mgr. Radka Dinková, ředitelka školy

10.01.2021