Olympijský běh

V České republice se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Českého olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie už od roku 1987. Naše škola závody absolvovala 8. září již poosmé. Za celou dobu je to kolem 5 000 uběhnutých kilometrů. Druhým rokem se zapojili také předškoláci z MŠ Kpt. Nálepky. Odměnou pro všechny byla radost z pohybu, medaile a diplomy.

Děkuji za spolupráci všem pedagogům a také žákům 9.A, kteří   si kilometrovou trasu zaběhli několikrát za sebou, protože doprovázeli žáky I. stupně a Včeličky z MŠ jako vodiči.

Mgr. S. Součková

Mgr. L. Střelec