Od 18. 11. 2020 se vracejí žáci 1. a 2. ročníku do školy

Z rozhodnutí vlády nastupují žáci 1. a 2. tříd od středy 18. 11. 2020 k prezenční výuce do školy.

Vyučování bude probíhat denně od 8. 00 do 11. 40 hodin, bez tělesné a hudební výchovy, ty budou nahrazeny jinými předměty.

Prosíme, aby byly děti do školy vybaveny rouškami, nyní bude nutné mít je nasazené po celou dobu pobytu ve škole, samozřejmě s výjimkou svačiny a oběda.

Školní družina bude fungovat v běžném režimu, ranní družina bude otevřena podle zjištěného zájmu.

Taktéž školní jídelna bude v provozu, vařit se ale bude pouze jedno jídlo. Moc prosíme rodiče dětí, které budou ve škole obědvat, aby  svým dětem obědy včas přihlásili.

Jelikož musejí třídy po celý den fungovat jako homogenní skupiny, není možné je míchat ani v družině, ani při výuce jazyků. Děti z jedné třídy budou neustále spolu a vyhnou se kontaktu s žáky z jiných tříd.

Distanční výuka se tedy pro prvňáčky a druháčky od 18. 11. ruší.

Děkujeme za spolupráci.

Mgr. Radka Dinková, ředitelka školy