Hrdá škola

Vážení rodiče, naši milí žáci, zapojili jsme se do projektu Hrdá škola.

Je určitě velmi pěkné, když učitelé, žáci i jejich rodiče jsou hrdi na svoji kmenovou školu a stejně tak je škola právem hrdá na svoje žáky a posléze i absolventy. V rámci této akce si mohou žáci, ale samozřejmě i jejich rodiče, zakoupit tričko či mikinu s logem školy, která je symbolem náležitosti k ZŠ Louny Prokopa Holého. V tomto oblečení pak můžeme reprezentovat školu na jakýchkoliv sportovních akcích, můžeme ukazovat, že k sobě patříme, ve školách v přírodě, na výletech atd. Nebo můžeme nosit naše logo na hrudi jen tak pro dobrý pocit, že my patříme na „sedmičku“.

Motiv na trička či mikiny můžete sami vybrat z předložených návrhů prostřednictvím hlasování, které bude probíhat na našich webových stránkách a facebooku

od pondělí 5. 11. po celý týden.

Po ukončení hlasování zveřejníme výsledek a podrobnější informace k zakoupení triček či mikin na našich stránkách a facebooku.

10.11.2018