Další úspěchy žáků naší školy

Ve středu 22. února proběhlo v Žatci okresní kolo jazykové olympiády z anglického jazyka.

K reprezentaci naší školy bylo vybráno šest žáků – ve starší kategorii: Anabel Košútová (9.C), Terezie Dobiášová (9.A), Tomáš Borl (8.A), v mladší kategorii: Katalin Košútová (7.B), Matěj Nevole(7.A) a Richard Fousek (7.B).

Při jazykové olympiádě žáci absolvují písemnou část (gramatický test a poslechový test) a dále  náročnou konverzační část.

Konkurence byla veliká. I přesto naši žáci dokázali vybojovat umístění na předních pozicích. V mladší kategorii získal krásné 2. místo Richard Fousek, ve starší kategorii získala skvělé 1. místo Anabel Košútová, která si svým umístěním zajistila (jako jediná žákyně z této okresní olympiády) postup do olympiády krajské.

Děkujeme všem zúčastněným za vynikající výkony a vzornou reprezentaci naší školy. A dále Anabel přejeme mnoho úspěchů v krajské olympiádě, která proběhne 9.3.2017 v Ústí nad Labem.

Mgr. Eva Janíková

23.02.2017