Bronzová medaile z krajského finále přespolního běhu žáků 2. stupně

Do Ústí nad Labem se dne 9. října sjeli nejrychlejší vytrvalci z celého Ústeckého kraje, aby zde poměřili své síly.

Po vítězství v okresním kole družstva naší školy postoupila do krajského finále. Počasí bylo vydařené a na startovní čáře se objevila spousta odhodlaných závodníků. Všichni naši běžci bojovali až nadoraz svých možností a s nástrahami těžké tratě se vypořádali bez větších problémů. Ve velice těžké konkurenci dosáhli opět vynikajících výsledků. Nejlepšího individuálního výkonu dosáhl Honza Hřích (starší žáci), který ve své kategorii doběhl jako první.

Starší žáci

Jan Hřích, Josef Uldrich, Josef Fric, Jan Šprynar, Lukáš Síč, Aleš Havelka

obsadili výborné 3. místo

Starší žákyně

Tereza Sajdlová, Alexia Maidlová, Aneta Menzelová, Magdaléna Venclová, Michaela Tomášová, Naděžda Salačová

obsadily hezké 7. místo

Všem závodníkům blahopřejeme k výborným výsledkům, děkujeme za výbornou reprezentaci školy

a příkladný zodpovědný přístup!

Mgr. L. Duženková